Künye

Knauf PFT GmbH & Co. KG

Sunan: 
Knauf PFT GmbH & Co. KG
Postfach 60
97343 Iphofen
Einersheimer Strasse 53
97346 Iphofen
Almanya

Phone: +49 9323 31-760
Fax: +49 9323 31-770
Website: www.pft.net 
E-mail: info@pft.net

Merkez: Iphofen
Registergericht: Würzburg HRA 4374
UST-ID-Nr. DE175105786

İlgili: 
Benedikt Schneider
Reklam departmanı
Phone: +49 9323 31-1836
Fax: +49 9323 31-770
E-mail: benedikt.schneider@pft.net

Uygulama:
JARA.MEDIA

 

Hiperlinkler

Diğer sayfalara yönelik Linkleri internet ortamına aktarmış bulunmaktayız. Bütün Linkler için geçerli olan unsurlar: Özellikle linklenmiş sayfaların yapılandırılması ve içeriği üzerinde hiçbir etkimizin bulunmadığını belirtmek isteriz.Bu nedenle web sitesinin sahibi bütün linklenmiş sayfaların içeriğinden uzak durmaktadır ve sayfa içeriklerini üstlenmemektedir. Bu husus PFT web sitesinin bütün linkleri için geçerlidir.

Web sitesinin sahibi hiçbir şekilde bu sayfaların kullanımından dolayı oluşan doğrudan, dolaylı, özel ve diğer herhangi bir zarardan veya linklenmiş bir web sitesinden oluşan zararlardan sorumlu değildir. Ayrıca bu nedenle kaçırılmış kazançlardan, işletme kesintililerinden, yitirilen programlardan veya bilgi iletişim sisteminden kaybolan verilerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Aynı husus bize özellikle bu tür zararların oluşabileceğini belirtildiğinde de geçerlidir.

 

Teminatlar

Bütün haklar ve teknik değişiklikler saklı tutulmaktadır. Teminatımız sadece bizim makinelerimize ait tüm özelliklerin kusursuz şekilde mevcut olduğuna yöneliktir. Tüketim-ve miktar değerleri, uygulama bilgileri ve performans verileri deneyim değerlerine göre verilmiştir ve herhangi bir sapma durumunda esas alınamaz. Bütün diğer hususlarda ise her zaman malzeme üreticisinin talimatnamesi geçerlidir. Verilerin kopyalanması ve herhangi bir şekilde değerlendirilmesi, sadece suret bile çıkarılması için Knauf PFT GmbH & Co. KG’nin izni gereklidir.

 

Bilgi koruma beyanı

Bilgi koruma hakkında bilgilendirme

Knauf PFT GmbH & Co. KG firması için kişisel bilgilerin korunması yüksek derecede önem arz etmektedir. Bu yüzden bize şahsi bilgilerinizi verdiğiniz takdirde bunların ne şekilde korunduğunu ve özel yaşamınızı nasıl koruma altına aldığımızı burada anlatmak istiyoruz. Bilgi koruma kanununa ait koşulları yerine getirilmesi haricinde bu bilgilendirmeyle size ait şahsi bilgilerin kullanımı esnasında kanunen usule uygun davranmakla yükümlülük altında olduğumuzu bildirmek isteriz ve bu sayede özel yaşamınız her zaman koruma altındadır. Bizim için en önemli değer bize ait internet sayfalarımızda gezinirken sizin güvende olmanız ve huzurlu şekilde serbestçe dolaşabilmenizdir.

Bilgileri kullanma nedenlerimiz

Sunumlarımızı sürekli iyileştirme çabasındayız ve Sizin için Online -tekliflerimizi daha cazip hale getirme amacındayız. İnternet sayfamızdaki hangi bölümlerin daha sık ziyaret edildiğini bildiğimiz takdirde PFT internet sayfalarındaki içerikleri sizin taleplerinize göre oluşturma imkanına sahip olabiliriz. Şahsa yönelik bilgiler Knauf PFT GmbH & Co. KG firması tarafından web sayfalarının teknik idaresi amaçlı, müşteri yönetimi, ürün anketi ve pazarlamaya yönelik olarak gereken kapsamda kullanılmaktadır. Sizin isteklerinizi ve dileklerinizi ne kadar iyi anlarsak o kadar çabuk isteklerinize göre yapılandırılan bilgilere internet sayfalarımızın üzerinden sahip olabilirsiniz.

Genel bilgiler

Knauf PFT firmasının internet sayfalarına giriş yaptığınızda ilk etapta otomatik olarak sadece genel bilgilere ulaşmaktasınız. Bu bilgilerin kapsamında örneğin Web Browser türü, kullanılan işletme sistemi, sizin internet service sunucunuzun domain adını ve benzer unsurlar bulunmaktadır. Burada bulunan bütün bilgilerde size ait şahsi bilgiler kesinlikle bulunmamaktadır. Bunun haricinde sayfamızda bulunan bilgiler ve internette bulunan başka web sayfalarına yapılan girişler belirlenmektedir. Bu nedenle PFT internet sayfaları türe özel fonksiyonlar içermemektedir. Bu türdeki bilgiler bütünüyle anonim şekilde alınmaktadır ve tarafımızdan istatistiksel olarak değerlendirilmektedir.

Kişisel bilgiler

Sayfalarımızda size ait şahsi bilgiler, örneğin İsim, adres veya telefon numarası gibi istenildiği takdirde, bu durum özel şartlar altında alınmaktadır ve sizden bir beyan alınır: Bana ait kişisel bilgilerin (telefon numarası, E-mail adresi dahil olmak üzere) sözleşme yürütme amacıyla, müşteri kazanma-, sorgulaması ve müşteri bilgisi amacıyla değerlendirilmesini ve kullanılmasını kabul ederim. Verdiğim bu kabul beyanını her zaman Knauf PFT GmbH & Co. KG, 97346 İphofen Firmasından geri çekme hakkına sahibim. Biz bu bilgileri sadece yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanmaktayız. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslara verilmemektedir. İstisnai durumlarda ise, Knauf PFT firması adına görevlendirilen şirket yöneticileri, Knauf PFT firmasının ticari ortakları, Knauf PFT yetkili şirketler ve Knauf grubunun ortaklarıdır. Bizim kullanmamıza tayin ettiğiniz bilgilerin haricinde bizim tekliflerimizi kullanma şeklinize göre tüm diğer bilgilerimizi Sizin tarafınızdan en çabuk şekilde ulaşma imkanı sağlanmasına yönelik ve sizin için önemli olacak tekliflere göre uyarlanmaktadır.

Seçme imkanları

Sizden aldığımız bilgileri yine size yönelik olarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmek için kullanmak istiyoruz ve gerektiğinde bu konu hakkında size sormak amacıyla değerlendirmek istiyoruz. Elbette bu tür kampanyalara iştirak etmek serbesttir. Eğer bununla ilgili kaygınız var ise ve kabul etmediğiniz takdirde her zaman bize yazılı olarak ulaşarak bilgilerinize yapılacak girişleri iptal edebilirsiniz. Diğer bilgileri ilgili bölgesel web sayfalarında bulabilirsiniz.

Bilgi alma hakkı

Talep üzerine ve sayılı kanunlar doğrultusunda size ait hangi şahsi bilgilerin bizde kayıtlı olduğuna dair yazılı şekilde size bilgilendirme yapmaktayız. Tüm çabalarımıza rağmen yinede verilerde doğru olmayan bilgiler ve güncelliğinde oluşan değişikler durumunda sizin talimatınız doğrultusunda bunları düzeltiriz.

Cookielerin kullanımı

Bilgi içeren cookiler ve metin verileri sadece bize geri dönen ziyaretçilerin bizim internet saylarımızda gezindikleri sürece kendilerini tespit etmek için kullanılmaktadır. Cookiler sizin bilgisayarınızın harddiskinde kayıtlıdır ve kesinlikle orada bir zarara sebebiyet vermez. Bizim internet sayfalarımızdaki cookilerde sizin kişisel bilgileriniz mevcut değildir. Cookiler size sürekli bilgilerinizi girme zorunluluğundan kurtarır, türe özel içeriklerin size ulaştırılmasını kolaylaştırır ve bizim online tekliflerimizden özellikle hangilerinin popüler olduğunu tespit etmemizi sağlar. Bunların yanı sıra internet sayfalarımızı sizin ihtiyaçlarınıza göre uyarlamamıza olanak verir. Dilediğiniz takdirde her zaman cookilerin kullanımını sizin Browseriniz üzerinden ayarlayarak iptal edebilirsiniz. Lütfen internet browserindeki yardım fonksiyonunu kullanarak bu ayarlamayı nasıl yapacağınızı öğrenin.

Güvenlik

Knauf PFT GmbH Co. & KG sizin, bizim kullanmamıza tahsis ettiğiniz şahsi bilgilerinizi tesadüfen veya bilinçli şekilde manipülasyona, yitirilmesine, zarar görmesine veya yetki sahibi olmayan kişilerin eline geçmesine karşı korunması için teknik ve organize güvenlik önlemleri almaktadır. Güvenlik önlemlerimiz sürekli teknolojinin güncel düzeyinde tutulmaktadır ve uygun ölçüde geliştirilerek uyarlanmaktadır.

Son güncelleme: Kasım 2009

 

Genel bilgiler

Ağırlıklar:

Tüm ağırlık değerleri yaklaşık olarak verilmiştir ve bu nedenle bağlayıcı değildir.

Resimler ve çizimler:

Teslim edilen ürünlerin teşekkülüne yönelik olarak hiçbir resim bağlayıcı değildir. Çizimler içeren bütün belgelerde satıcı özellikle telif hakkını saklı tutmaktadır.

Resmi usul endeksi / Bilgi alma hakkı

Web sayfamızda gösterilen resmi usul endeksinden (Federal bilgi koruma kanunu, madde 4e doğrultusunda), hangi kişi grubuna ve hangi amaçla şirketimizin verileri yayınladığını, işlediğini ve kullandığını görebilirsiniz, bunun haricinde bu bilgilerin hangi kişilere verildiğini de öğrenebilirsiniz. Talep edildiği takdirde hakkınızda hangi şahsi bilgilerin kayıt edildiğini veya edilmediğini büyük bir memnuniyetle size yazılı olarak bildiririz. İmkanlar dahilinde Size kayıt altına alınan bilgilerin güncellenme veya düzeltme imkanını sunmaktayız.

Diğer sunuculara ait linkler:

Knauf PFT GmbH Co. KG sizin sayfanızdaki hiperlinkler üzerinden ulaşılan diğer sunuculara ait içeriklerden sorumlu değildir. 
Bizim sayfamızdaki birçok link kendi sunucularında kayıtlı olmayan içeriklere dikkat çekmektedir. Dışarıdan alınan içeriklere ait linkler oluştururken bu içeriklerin kanuna aykırılığı ve ceza gerektiren koşullara dair araştırılmıştır. Yinede bu içeriklerin sonradan sunucuları tarafından değiştirilebileceği göz ardı edilmemelidir. Knauf PFT GmbH Co. KG bu içerikleri sürekli denetlemekle yükümlü değildir ve bundan dolayı her türlü sorumluluğu ret etmektedir.

Bizim bilgi koruma beyanımızdaki değişiklikler:

Knauf PFT GmbH Co. KG her zaman bilgi koruma beyanını, sayılı bilgi koruma yönetmeliği doğrultusunda değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Son güncellenme: Kasım 2007