Przegląd

IMPRESSUM

Knauf PFT GmbH & Co. KG
Einersheimer Str. 53
97346 Iphofen
Niemcy

Telefon +49 9323 31-760
Faks +49 9323 31-770

E-mail: info@pft.net

Sąd rejestrowy: Würzburg HRA 4374
Numer rejestru: HRA 4374

Wspólnik odpowiadający osobiście: Knauf PFT Verwaltungsgesellschaft mbH

Siedziba: Iphofen, rejestr: Würzburg HRB 5288

Dyrekcja: Dr. Uwe Knotzer, Dr. York Falkenberg

Numer identyfikacji podatkowej zgodnie z § 27a niemieckiej ustawy o podatku VAT: DE175105786

 

INFORMACJE PRAWNE

Ważna informacja dotycząca wszystkich linków

Na tych stronach umieściliśmy łącza („linki”) do obcych treści w internecie. W odniesieniu do tych linków wyraźnie podkreślamy, że nie mamy żadnego wpływu na formę i zawartość stron, do których prowadzą linki zewnętrzne. W związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności za treść tych stron w całej witrynie internetowej, w tym na wszystkich podstronach. Oświadczenie to dotyczy wszystkich linków umieszczonych na naszej stronie internetowej oraz wszystkich treści stron, do których prowadzą linki. Za treści i zasady ochrony danych dotyczące podlinkowanych stron w każdym przypadku odpowiedzialny jest dany dostawca lub operator stron.

Odpowiedzialność

Informacje zamieszczone na tej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone i są regularnie aktualizowane. Nie gwarantujemy jednak, że wszystkie informacje są zawsze kompletne, poprawne i aktualne. Wiążących informacji, porad, zaleceń lub wyjaśnień udzielamy wyłącznie w ramach indywidualnej komunikacji. Dotyczy to w szczególności wszystkich łączy („linków”) do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, do których istnieje bezpośrednie lub pośrednie przekierowanie i na których treści nie mamy wpływu. Wszystkie informacje możemy uzupełniać, usuwać lub zmieniać bez wcześniejszego powiadomienia. Nazwy produktów, opisy i logo produktów są zastrzeżonymi znakami towarowymi i należą do odpowiednich właścicieli.

Prawo autorskie

Layout strony internetowej, użyte grafiki, zdjęcia i rysunki oraz treści zawarte na tej stronie internetowej są chronione prawem autorskim. Wyraźnie zastrzegamy sobie wszelkie prawa ochronne w tym zakresie. W szczególności powielanie, edycja, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie wymagają naszej pisemnej zgody.

 

Informacje dotyczące produktów

Wszystkie ilustracje są niewiążące dla wersji dostarczonego towaru. Dane techniczne są przybliżone, czyli nie są wiążące. Wszelkie prawa i zmiany techniczne bez uprzedniego powiadomienia zastrzeżone. Nasza gwarancja dotyczy wyłącznie nienagannego stanu naszych maszyn. Informacje dotyczące zużycia, ilości i wykonania oraz parametry techniczne stanowią dane oparte na doświadczeniu i mogą się one różnić zależnie od warunków eksploatacji. Ponadto zawsze obowiązują zalecenia producentów odpowiednich materiałów. Zastrzega się możliwość wystąpienia pomyłek, błędów w prezentacji i zmiany cen. W pozostałych kwestiach obowiązują nasze Ogólne Warunki Handlowe (OWH).